Pozostałe

Dlaczego warto mieć etui na iPhone X?

Nowoczesny smartfon ma ciekawy wygląd, a jednocześnie ogromną funkcjonalność, jednak jest delikatny. Upuszczenie urządzenia na twarde podłoże zazwyczaj kończy się rozbiciem szybki wyświetlacza, albo co najmniej porysowaniem obudowy. Dlatego większość z użytkowników iPhone X etui kupuje od razu po nabyciu urządzenia. Jest to uniwersalny sposób na to, by za niewielkie pieniądze zabezpieczyć telefon, którego naprawa kosztowałaby bardzo dużo. Sprawdzamy jakie jeszcze zalety mają etui i pokrowce dla współczesnych smartfonów.

Etui czy pełny pokrowiec?

Pierwszą rzeczą jaką musimy wybrać chcąc zapewnić ochronę naszemu smartfonowi jest zdecydowanie się na typ osłony. W przypadku iPhone X etui dostępne jest bez problemu, podobnie jak pokrowce. Jednak czym różnią się te dwa rozwiązania? Otóż pierwszy z nich osłania tylko tył i brzegi urządzenia, co ma znaczenie jeżeli chcemy mieć możliwość łatwego operowania smartfonem. Wystarczy wyjąć urządzenie z kieszeni i od razu możemy dotykać jego ekranu, co skraca czas potrzebny na obsługę. Jeżeli posiadamy pełny pokrowiec, to osłania on również szybkę wyświetlacza. Jednak musimy liczyć się z tym, że za każdym razem chcąc skorzystać z telefonu będziemy musieli otwierać frontową część pokrowca. Jednak mając iPhone X etui może być rozwiązaniem lepszym, ponieważ sama szybka wykonana jest w technologii Gorilla Glass, co sprawia że bardzo trudno jest ją zarysować. Jednak przed upadkami chronić nas może przede wszystkim szkło hartowane, dodatkowo nakładane na ekran.

Gdzie kupić etui do iPhone X?

Zakup pokrowców na smartfony może być dokonany zarówno przez internet jak również stacjonarnie. Poleca się jednak wybrać tą pierwszą opcję, ponieważ ma ona bardzo wiele zalet. Przede wszystkim możemy skorzystać z lepszego wyboru produktów. Jeżeli mamy iPhone X etui zapewne będziemy chcieli mieć spersonalizowane, co jest możliwe do osiągnięcia podczas zamówienia w sklepach online. Podobnie wygląda sprawa z pokrowcami, które również mogą być w wybranym przez nas kolorze, a nawet być wykonane całkowicie na indywidualne zamówienie. Można wtedy umieścić na nich na przykład wybrane zdjęcie lub wzór graficzny. Niezależnie gdzie zdecydujemy się na zakup osłony na telefon, zawsze korzystajmy z produktów dobrej jakości. Pamiętajmy, że posiadając iPhone X etui powinno być odpowiednio mocne i trwałe, ponieważ uszkodzenie tak zaawansowanego telefonu będzie bardzo kosztowne w naprawie. Warto wydać kilkadziesiąt złotych na dobry pokrowiec lub etui i cieszyć się porządnie zabezpieczonym smartfonem.

Similar Posts